25 wrzesień 2020
  • Szkoła Podstawowa im. Wł. St. Reymonta w Solcu
  • Zlot Szkół Reymontowskich
  • im. Władysława Stanisława Reymonta
  • Dziecięcy Zespół Pieśni i Tańca Solec
  • Odział Przedszkolny

[Zobacz zdjęcia]

W dniu dzisiejszym, tzn. w czwarty czwartek listopada odbyło w naszej szkole Szkolne Święto Dziękczynienia (Thanksgiving Day). Dzieci miały okazję poznać tradycję święta innych narodów, obejrzeć krótki filmik nauczyć się tańca i piosenki. Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w quizie dotyczącym wiadomości o Thanksgiving oraz w konkursie na najciekawszy plakat i strój. Na zakończenie złożyli swoje podziękowania na drzewku dziękczynnym oraz mieli możliwość spróbowania tradycyjnego pieczonego jabłka.

Mamy nadzieję, że spotkamy się podczas tej uroczystości za rok.

Organizatorzy:
Bogusława Filińska
Małgorzata Schulz
Katarzyna Koza