
21 maja uczniowie klasy V Szkoły Podstawowej im. Wł. St. Reymonta w Solcu wzięli udział w Międzyszkolnym Konkursie Leksykalno-Gramatycznym Języka Angielskiego „Anglomania 2026”, zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 3 w Gostyninie. Z ogromną dumą informujemy, że II miejsce w konkursie zdobyli Nadia Kuziów oraz Natan Kryska! Serdecznie gratulujemy laureatom wspaniałego wyniku, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie, reprezentowanie szkoły oraz ambitną rywalizację. Życzymy kolejnych sukcesów i dalszego rozwijania językowych pasji!
.















