
Dzięki wielkiemu zaangażowaniu całej społeczności szkolnej udało nam się zebrać ponad 29 kg monet, co po przeliczeniu dało kwotę aż 479,20 zł. Wszystkie monety zostały starannie posegregowane, spakowane i przekazane – za pośrednictwem Poczty Polskiej – do Towarzystwa „Nasz Dom”. Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom za okazane serce i wsparcie. Pamiętajmy – dobro zawsze powraca!
.















