
W miesiącu kwietniu w naszej szkole odbył się wyjątkowy apel poświęcony Miedzynarodowemu Dniu Osób z Niepełnosprawnością oraz Dniu Świadomości Autyzmu. Była to ważna okazja do refleksji nad wartościami takimi jak: szacunek, akceptacja, życzliwość i empatia wobec drugiego człowieka. Apel został przygotowany przez uczniów klasy V i VII, którzy w piękny sposób przypomnieli, jak ważne jest zrozumienie i wsparcie dla osób z niepełnosprawnościami oraz osób w spektrum autyzmu.
Dziękujemy uczniom za zaangażowanie.
p. Marta Sieńkowska Szczerepa
p. Anna Twardowska
.















