• "Żyć to działać, to rozsiewać po świecie talent, energię, uczucie, pomagać w czasie teraźniejszym pokoleniom przyszłym" - Wł. St. Reymont.
  • Pasowanie na ucznia klasy pierwszej
  • Zlot szkół im. Władysława Stanisława Reymonta
  • Szkoła Podstawowa im. Wł. St. Reymonta w Solcu
  • Szkoła Podstawowa im. Wł. St. Reymonta w Solcu
  • Bóg - Honor - Ojczyzna

[Fotorelacja]

W ramach porozumienia dotyczącego opieki stomatologicznej dla uczniów szkół z terenu Gminy Gostynin, dnia 30.05.2026 r. dzieci z klas I–II oraz VIII wybrały się na bezpłatną „wycieczkę do stomatologa” do Gostynina.
Celem wyjazdu było zwiększenie świadomości na temat konieczności dbania o higienę jamy ustnej. Uczniowie mieli możliwość skorzystania z przeglądu stomatologicznego oraz lakierowania zębów.
Dziękujemy za serdeczne przyjęcie oraz troskę o zdrowie naszych uczniów.

.