
W ramach porozumienia dotyczącego opieki stomatologicznej dla uczniów szkół z terenu Gminy Gostynin, dnia 30.05.2026 r. dzieci z klas I–II oraz VIII wybrały się na bezpłatną „wycieczkę do stomatologa” do Gostynina.
Celem wyjazdu było zwiększenie świadomości na temat konieczności dbania o higienę jamy ustnej. Uczniowie mieli możliwość skorzystania z przeglądu stomatologicznego oraz lakierowania zębów.
Dziękujemy za serdeczne przyjęcie oraz troskę o zdrowie naszych uczniów.
.















