
Dnia dzisiejszego uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunem Samorządu Uczniowskiego udali się na cmentarz w Solcu, aby zapalić znicz oraz oddać hołd nieznanym żołnierzom. W ten symboliczny sposób uczciliśmy ich pamięć w związku ze zbliżającymi się świętami majowymi Pamięć o tych, którzy walczyli o wolność naszej Ojczyzny, jest ważnym elementem wychowania młodego pokolenia.
.















