
22 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Ziemi. Z tej okazji dzieci w oddziale przedszkolnym rozmawiały o NASZEJ PLANECIE. Celem zajęć było kształtowanie postaw proekologicznych, rozwijanie odpowiedzialności za środowisko oraz budowanie więzi z naturą od najmłodszych lat. Dzieci uczyły się prawidłowych nawyków, takich jak segregacja odpadów, oszczędzanie wody i energii, a także dostrzegania piękna przyrody. Doskonaliły umiejętności artystyczne oraz współdziałania w grupach. Rozwijały sprawność ruchową na świeżym powietrzu, koncentrację i uwagę w czasie słuchania bajki edukacyjnej.
.















