
Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunem Samorządu Uczniowskiego udali się na pobliski cmentarz, aby uporządkować grób Nieznanego Żołnierza. Oddając hołd i pamięć tym, którzy poświęcili swoje życie za ojczyznę.
.















