
W wydarzeniu wzięły udział drużyny z wielu szkół, a na boisku nie brakowało emocji, zaangażowania i sportowej rywalizacji w duchu fair play. Wszystkie uczestniczki pokazały wielkie serce do gry i pasję do piłki nożnej dziewcząt.
W turnieju wzięły udział drużyny z:
- Szkoła Podstawowa nr 1 im. Armii Krajowej w Gostyninie
- Szkoła Podstawowa w Teodorowie
- Szkoła Podstawowa w Zwoleniu
- Szkoła Podstawowa Sierakówek
- Szkoła Podstawowa im. W. Broniewskiego w Lucieniu
- Szkoła Podstawowa w Białotarsku
- Szkoła Podstawowa im. Bohaterów 1 grudnia 1939 r. w Emilianowie
- Szkoła Podstawowa im. Marii Kownackiej w Sokołowie
- Szkoła Podstawowa im. Wł. St. Reymonta w Solcu
Dziękujemy szkołom, opiekunom i zawodniczkom za udział i wspaniałą atmosferę!
.















