
Dnia 23 marca 2026 roku w naszej szkole odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu "PALMY I STROIKI WIELKANOCNE". Wydarzenie to było okazją do zaprezentowania niezwykłej kreatywności, staranności oraz zaangażowania uczniów, którzy przygotowali piękne, oryginalne prace nawiązujące do tradycji wielkanocnych. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie oraz włożony wysiłek i serce w wykonanie swoich prac. Każda palma, stroik zachwycały pomysłowością i dbałością o szczegóły.
Gratulujemy wszystkim uczniom talentu, wyobraźni oraz chęci kultywowania tradycji. Życzymy dalszych sukcesów i rozwijania swoich pasji.
.















