
Dziś na edukacji przyrodniczej dzieci z klasy I zamieniły się w małych ogrodników. Z wielkim zaangażowaniem siały rzeżuchę, ucząc się przy tym, jak dbać o rośliny i obserwować ich wzrost. Było dużo radości, ciekawości i pierwszych „ogrodniczych” doświadczeń. Teraz z niecierpliwością czekamy na pierwsze zielone kiełki!
.















