Dzięki życzliwości oraz przekazaniu materiałów przez Radę Rodziców w naszej szkole odbyły się kreatywne warsztaty wielkanocne. Uczniowie z radością malowali piękne kwiaty i pisanki, a całemu spotkaniu towarzyszyła miła, świąteczna atmosfera. W imieniu Pani Dyrektor oraz całej społeczności uczniowskiej składamy serdeczne podziękowania Radzie Rodziców za wsparcie i zaangażowanie, dzięki którym mogliśmy wspólnie spędzić ten twórczy i radosny czas
.
















