
Dnia 20 marca 2026 r. w naszej szkole powitaliśmy Pierwszy Dzień Wiosny! Był to wyjątkowy dzień bez plecaka, podczas którego uczniowie wykazali się ogromną kreatywnością - zamiast tradycyjnych tornistrów pojawiły się walizki, torby, namioty i inne pomysłowe "zamienniki". Już od samego rana panowała niezwykła atmosfera, uśmiechy na twarzach uczniów zapowiadały, że to będzie fajny, wesoły dzień. Tego dnia w naszej szkole zawitała piękna,kolorowa i radosna Marzanna, która wprowadziła wszystkich w prawdziwie wiosenny nastrój. Dzięki wsparciu Rady Rodziców mogliśmy podziwiać niezwykły i niezapomniany pokaz Dinozaura, który dostarczył dzieciom mnóstwo radości i emocji. Następnie cała społeczność uczniowską wraz z nauczycielami wyruszyła na wiosenny pochód z Marzanną. Towarzyszyły nam wesołe piosenki, śmiech i doskonała atmosfera. Po powrocie czekało na nas wspólne ognisko i grill, które były idealnym zakończeniem tego pełnego atrakcji dnia.
.















