
W dniu 13 marca 2026 r. w Szkole Podstawowej nr 5 im. Księcia Mazowieckiego Siemowita IV w Gostyninie odbyło się uroczyste wręczenie nagród w Ogólnopolskim Konkursie „Mój las” pod hasłem „Moja wycieczka do lasu”. Z przyjemnością informujemy, że w I kategorii wiekowej uczniowie Szkoły Podstawowej im. Władysława Stanisława Reymonta w Solcu zostali wyróżnieni, uzyskując wysokie miejsca w konkursie.
I miejsce zdobyli:
Marcelina Wichrowska - kl.3
Michał Gazda - kl.2
Wyróżnienia otrzymali:
Wojciech Tyszka - kl.2
Liliana Czapska - kl.2
Szymon Wojtaszewski - kl.3
Nagrody laureatom konkursu zostały wręczone przez Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 5 w Gostyninie – Pana Roberta Pypkowskiego, Nadleśniczego – Pana Marcina Wierzchowskiego oraz Specjalistę Służby Leśnej – Panią Alicję Rekus. Nagrodzonym uczniom składamy serdeczne gratulacje oraz życzymy dalszych sukcesów i pogłebiania pasji przyrodniczych.
.















