
Dnia 9 marca obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Kobiet. W tym dniu chłopcy pamiętali o paniach i dziewczynkach: składali życzenia, śpiewali Sto Lat, częstowali słodyczami. Przy poczęstunku przygotowanym przez rodziców i wspólnej zabawie miło i wesoło spędziliśmy czas.
.















