• "Żyć to działać, to rozsiewać po świecie talent, energię, uczucie, pomagać w czasie teraźniejszym pokoleniom przyszłym" - Wł. St. Reymont.
  • Pasowanie na ucznia klasy pierwszej
  • Zlot szkół im. Władysława Stanisława Reymonta
  • Szkoła Podstawowa im. Wł. St. Reymonta w Solcu
  • Szkoła Podstawowa im. Wł. St. Reymonta w Solcu
  • Bóg - Honor - Ojczyzna

[Zobacz zdjęcia]

XLIV edycja konkursu recytatorskiego im. Janusza Korczaka  „Pięknie być człowiekiem” z udziałem uczniów naszej szkoły 11 maja 2023 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Jakuba z Gostynina w Gostyninie odbył się rejonowy konkurs recytatorski im. Janusza Korczaka „Pięknie być człowiekiem”. Nasza szkołę reprezentowało dwóch uczniów klasy czwartej, a byli to Marcel Jastrzębski i Jakub Żołnowski. Uczniowie deklamowali utwory poetyckie Patronów Roku 2023  tj. wiersze Wisławy Szymborskiej i Aleksandra Fredry.  
Gratulujemy występu i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach recytatorskich.

.