15 listopad 2019

 

Odział Przedszkolny


1. Borkowska Aleksandra
2. Ciesielski Krystian
3. Ciskowska Hanna
4. Ciurlej Hubert Henryk
5. Gawryłow Jakub
6. Gralak Kornelia
7. Frątczak Filip
8. Kowalski Wojciech
9. Konarski Leon
10. Kurek Bartosz

 

Kl. I


1. Agustyniak Szymon
2. Gralak Adam
3. Jastrzębski Marcel
4. Jaworska Laura
5. Kalisz Lena
6. Kałon Natalia
7. Seweryniak Mikołaj
8. Sielaczek Milena
9. Świątkowska Urszula
10. Tomaszewski Miłosz
11. Zarzycka Amelia
12. Żołnowski Jakub
13. Kłosiński Maciej

 

Kl. II


1. Bartczak Karolina
2. Broda Sebastian
3. Chmielewska Amelia
4. Cichocki Marcel
5. Kodłubaj Zuzanna
6. Kozanecki Szymon
7. Mordzak Adam
8. Seweryniak Bartosz
9. Seweryniak Julia
10. Seweryniak Maja
11. Zieliński Adam

 

Kl. III

Lp. Nazwisko i imię ucznia
1. Gralak Jakub
2. Idziak Igor
3. Ignaczak Dominik
4. Kłosińska Julia
5. Pirowski Kuba
6. Szczepaniak Kacper

 

KL. IV


1. Chrobot Szymon Jan
2. Gaza Bartłomiej Adam
3. Grzybowski Mateusz
4. Kodłubaj Aleksander
5. Łykowska Weronika
6. Marciniak Łucja Maria
7. Popek Natalia
8. Seweryniak Szymon
9. Serwicka Nikola
10. Szkopińska Agnieszka
11. Szkopińska Malwina
12. Śmiałkowski Norbert
13. Tomaszewska Zuzanna
14. Waćkowski Szymon
15. Zembrzuska Danuta

 

Kl. V

1. Burdzińska Gabriela
2. Jeremiasz Fornal
3. Godlewski Norbert
4. Komorowska Zuzanna
5. Krawczyk Kacper
6. Książek Filip Marcin
7. Lewandowski Bartosz
8. Marciniak Klara Maria
9. Niedźwiecki Daniel
10. Rosiak Amelia
11. Zembrzuski Kacper

Kl. VI


1. Borkowski Kamil
2. Chrobot Kacper Gracjan
3. Głowacki Mikołaj
4. Jastrzębska Oliwia
5. Kijewski Krzysztof Roman
6. Kodłubaj Adam
7. Komorowska Justyna
8. Kostrzewski Szymon
9. Kurek Alan
10. Kurek Maja
11. Łykowska Wiktoria
12. Przygodzki Kamil
13. Radziejewska Adrianna
14. Sadowska Natalia
15. Seweryniak Norbert
16. Seweryniak Szymon
17. Sobczak Łukasz Piotr
18. Szczepaniak Julia
19. Szkopińska Anna
20. Szkopiński Jakub
21. Świątkowska Maja
22. Toruniewski Adam
23. Toruniewski Jakub
24. Zabłotowicz Weronika
25. Zielińska Julia

 

Kl. VII

1. Dobrowolski Adam
2. Konarski Jakub
3. Krawczyk Jakub
4. Krawczyk Kamil
5. Ledzion Michał
6. Lewandowski Adrian
7. Matusiak Aleksandra
8. Pawlak Agata
9. Rosłan Daria
10. Serwicka Urszula Dorota
11. Sobczak Szymon Jakub
12. Subocz Oliwia
13. Śmiałkowski Konrad Patryk
14. Zygmunt Kinga

 

Kl. VIII


1. Cichocki Michał Karol
2. Czarnecki Maciej
3. Dołęgowski Adam
4. Ignaczak Patryk
5. Kaska Daria Anna
6. Krysińska Klaudia
7. Kryska Bartosz
8. Lewandowski Bartosz
9. Rosłan Weronika
10. Rutecki Jakub
11. Sadowski Krystian Paweł
11. Sarniak Adrian
12. Serwicki Patryk Józef
14. Szkopiński Mateusz
15. Tomaszewska Weronika
16. Wasiak Maja
17. Wiśniewski Damian
18. Zabłotowicz Julia
19. Żbikowski Norbert