17 luty 2018

PP

Lp. Nazwisko i imię
1. Augustyniak Szymon
2. Banach Barbara
3. Borkowska Aleksandra
4. Frątczak Filip
5. Gawryłow Jakub
6. Gralak Kornelia
7. Jastrzębski Marcel
8. Jaworska Laura
9. Kałon Natalia
10. Kłosiński Maciej
11. Konarski Leon
12. Kotliński Wojciech
13. Kurek Bartosz
14. Lewandowska Zofia
15. Mieszkalska Barbara
16. Mordzak Miłosz
17. Seweryniak Mikołaj
18. Sielaczek Milena
19. Stępa Mateusz
20. Świątkowski Franciszek
21. Świątkowska Urszula
22. Tomaszewski Miłosz
23. Wiland Adam
24. Witczak Mateusz
25. Zarzycka Amelia
26. Żołnowski Jakub

Klasa „O”

Lp. Nazwisko i imię
1. Chmielewska Amelia
2. Cichocki Marcel
3. Gralak Adam
4. Kalisz Lena
5. Kodłubaj Zuzanna
6. Kozanecki Szymon
7. Lewandowska Sandra
8. Mordzak Adam
9. Seweryniak Bartosz
10. Seweryniak Julia
11. Seweryniak Maja
12. Wróblewska Weronika
13. Wróblewska Wiktoria
14. Zieliński Adam

Klasa I

Lp. Nazwisko i imię
1. Gralak Jakub
2. Ignaczak Dominik
3. Kłosińska Julia
4. Pirowski Kuba
5. Szczepaniak Kacper

Klasa II

Lp. Nazwisko i imię
1. Gaza Bartłomiej
2. Grzybowski Mateusz
3. Idziak Igor
4. Kodłubaj Aleksander
5. Łykowska Weroniak
6. Marciniak Łucja Maria
7. Popek Natalia
8. Seweryniak Szymon
9. Serwicka Nikola
10. Szkopińska Agnieszka
11. Szkopińska Malwina
12. Śmiałkowski Norbert
13. Tomaszewska Zuzanna
14. Waćkowski Szymon

Klasa III

Lp. Nazwisko i imię
1. Burdzińska Gabriela
2. Fornal Jeremiasz
3. Godlewski Norbert
4. Komorowska Zuzanna
5. Krawczyk Kacper
6. Książek Filip
7. Lewandowski Bartosz
8. Marciniak Klara
9. Niedźwiecki Daniel
10. Rosiak Amelia

Klasa IV

Lp. Nazwisko i imię
1. Borkowski Kamil
2. Głowacki Mikołaj
3. Jastrzębska Oliwia
4. Kijewski Krzysztof Roman
5. Kodłubaj Adam
6. Komorowska Justyna
7. Kostrzewski Szymon
8. Kurek Alan
9. Kurek Maja
10. Łykowska Wiktoria
11. Przygodzki Kamil
12. Radziejewska Adrianna
13. Sadowska Natalia
14. Seweryniak Norbert
15. Seweryniak Szymon
16. Sobczak Łukasz
17. Szczepaniak Julia
18. Szkopińska Anna
19. Szkopiński Jakub
20. Świątkowska Maja
21. Toruniewski Adam
22. Toruniewski Jakub
23. Zabłotowicz Weronika
24. Zielińska Julia

Klasa V

Lp. Nazwisko i imię
1. Dobrowolski Adam
2. Konarski Jakub
3. Krawczyk Jakub
4. Krawczyk Kamil
5. Ledzion Michał
6. Lewandowski Adrian
7. Matusiak Aleksandra
8. Pawlak Agata
9. Serwicka Urszula Dorota
10. Sobczak Szymon
11. Subocz Oliwia
12. Śmiałkowski Konrad Patryk
13. Zygmunt Kinga

Klasa VI

Lp. Nazwisko i imię
1. Cichocki Michał
2. Dołęgowski Adam
3. Ignaczak Patryk
4. Krysińska Klaudia
5. Kaska Daria
6. Kryska Bartosz
7. Rutecki Jakub
8. Sadowski Krystian Paweł
9. Sarniak Adrian
10. Serwicki Patryk Józef
11. Szkopiński Mateusz
12. Tomaszewska Weronika
13. Wasiak Maja
14. Wiśniewski Damian
15. Zabłotowicz Julia
16. Zalewska Nikola
17. Żbikowski Norbert

Klasa VII

Lp. Nazwisko i imię
1. Balcerzak Klaudia
2. Ciesielski Robert
3. Jendrzejewska Izabela
4. Kawałko Kamila
5. Kaźmierczak Kacper
6. Komorowski Konrad
7. Kućba Oskar
8. Lewandowski Bartosz
9. Pawlak Karolina
10. Pirowski Norbert
11. Skalska Mirela
12. Sielaczek Wiktoria
13. Toruniewska Oliwia
14. Witkowski Bartosz
15. Ziółkowska Patrycja

Klasa II g.

Lp. Nazwisko i imię
1. Bąbrych Wiktoria
2. Chmielewska Klaudia
3. Idziak Kinga
4. Jesionowska Maja
5. Kowalczyk Julia
6. Kuczaj Natalia
7. Majewska Izabela
8. Majtczak Wiktoria
9. Rutecka Oliwia
10. Okoń Natalia
11. Staszewski Patryk
12. Suwalski Emil
13. Sztela Weronika
14. Tomaszewska Natalia
15. Turek Dominik
16. Wiliński Kacper
17. Żbikowski Krzysztof

Klasa III g.

Lp. Nazwisko i imię
1. Augustyniak Karolina
2. Cichocka Martyna
3. Gazda Natalia
4. Gołąb Izabela
5. Kawałko Przemysław
6. Kryska Kacper
7. Miller Adrian
8. Piekarska Klaudia
9. Pluskota Hubert
10. Rydzewski Dominik
11. Sarniak Dominik
12. Sikorski Dominik
13. Smyczyński Maciej
14. Sztela Mateusz
15. Tomczak Dominika
16. Toruniewska Justyna
17. Waćkowska Angelika
18. Wiland Martyna
19. Wiśniewski Adrian
20. Zabłotowicz Damian
21. Zabłotowicz Natalia
22. Żołnowska Natalia
23. Żołnowski Kamil